Karakteristieke litho door Paul CitroenVoorstelling van een portret van een Joodse vrouwLosbladig, beeldmaat 50x23, bladmaat 65x51Gesigneerd en genummerd in potlood l.o. 'Paul Citroen' en '139/150'Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o. 'P. Citroen' en 'I,'76'Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 10,00