KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

562 aangeboden items / 6258 verkochte items

Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: de liggende stoelen - 2000
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rood in zwart kopen? Bied vanaf 1999!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands olieverf op doek: rood in zwart
Afmetingen93 x 113.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.999
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996 kopen? Bied vanaf 595!
Rik van Iersel (1961) Nederlands Olieverf op doek - 1996
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 595
Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Michael Winkel - Acryl op board - aanschouwbare post-constructie met hermaphrodiet1984 kopen? Bied vanaf 175!
Michael Winkel (1956-2012) Nederlands Acryl op board - aanschouwbare post-constructie met hermaphrodiet1984
TechniekAcryl
Afmetingen122 x 100 cm (h x b)
DragerBoard
€ 175
Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op papier, ingelijst: 'Marina of Tel Aviv - 1988 kopen? Bied vanaf 499!
Gabriel Ben-Chaim (1940) Israëlisch Acrylverf op papier, ingelijst: 'Marina of Tel Aviv - 1988
TechniekAcryl
Afmetingen69 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 499
Rudolf Bruyn - Ingelijste aquarel op papier: Bloeiende lidcactus - 1934 kopen? Bied vanaf 275!
Rudolf Bruyn (1935) Nederlands Ingelijste aquarel op papier: Bloeiende lidcactus - 1934
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Lex Metz - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen40 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ellen Jens - Ets: Spoor II - 1980 kopen? Bied vanaf 45!
Ellen Jens (1952) Nederlands Ets: Spoor II - 1980
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Gianni Cacciarini - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Gianni Cacciarini (1941) Italiaans Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Luis Filcer - Ingelijste gemengde techniek: Koorddanser kopen? Bied vanaf 195!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Ingelijste gemengde techniek: Koorddanser
Afmetingen52 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Ad Arma - Ets: "Drifters II" - 1997 kopen? Bied vanaf 59!
Ad Arma (1954) Nederlands Ets: "Drifters II" - 1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 59
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Anton Martineau - Litho:poetry of a dual talent kopen? Bied vanaf 45!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho:poetry of a dual talent
TechniekLitho
Afmetingen46.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hans Coumans - Litho: Landschap - 1971 kopen? Bied vanaf 25!
Hans Coumans (1945) Nederlands Litho: Landschap - 1971
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ellen Jens - Ets: Spoor IV - 1980 kopen? Bied vanaf 45!
Ellen Jens (1952) Nederlands Ets: Spoor IV - 1980
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Marli Hommel - Olieverf op doek: Dravend paard - 2002(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 799!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Dravend paard - 2002(Ingelijst)
Afmetingen84 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Peter Diem - Acryl op doek: vliegende Koeien - 1994 kopen? Bied vanaf 450!
Peter Diem (1945) Nederlands Acryl op doek: vliegende Koeien - 1994
TechniekAcryl
Afmetingen43 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Allen Jones - Nieuw horloge kopen? Bied vanaf 50!
Allen Jones (1937) Brits Nieuw horloge
TechniekKunststof
Afmetingen10 x 5.5 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: Toeschouwers in blauw kopen? Bied vanaf 599!
Henk Vierveijzer (1950) Nederlands Acrylverf op paneel: Toeschouwers in blauw
TechniekAcryl
Afmetingen103 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 599
Dirk Bakker - Tekening - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Bakker (1949) Nederlands Tekening - 1971
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16.5 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen55 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Dennis Olsen - Et: Still life Dissolve - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Dennis Olsen (1941) Et: Still life Dissolve - 1979
TechniekEts
Afmetingen47.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
€ 399
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ton Schulten - zeer grote zeefdruk: Branding vd herfst II - 2005 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands zeer grote zeefdruk: Branding vd herfst II - 2005
Afmetingen75 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Ton Schulten - Zeefdruk: Voorjaar - 1995 kopen? Bied vanaf 400!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Voorjaar - 1995
Afmetingen67 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Bruno Goldschmitt (1881-1964) Duits Houtsnede uit de portfolio Die Bibel: Daniel's Traum - circa 1920
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Armando - Giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen129 x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Corneille - Litho: Ollintonatiuh - 1973 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Ollintonatiuh - 1973
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Anton Pieck - Ets: Poortje te Hildesheim - 1930 kopen? Bied vanaf 250!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Ets: Poortje te Hildesheim - 1930
TechniekEts
Afmetingen16.5 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75