Aat Verhoog - gesigneerde litho - Verkocht

Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Aat Verhoog (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60/190

Gesigneerde litho van de kunstenaar Aat Verhoog (1933), gedrukt in een oplage van 190 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en 60/190. Papiermaat 51.5 x 65.5 cm. (hxb) Het werk is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Het werk is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-02-2022 om 10:27
Eindtijd:30-07-2022 om 14:22
Tischa
30 jul. / 12:05
€ 40