14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 51.5 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60/190 |
Gesigneerde litho van de kunstenaar Aat Verhoog (1933), gedrukt in een oplage van 190 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en 60/190. Papiermaat 51.5 x 65.5 cm. (hxb) Het werk is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk is in goede staat en is nooit ingelijst geweest. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 6-2-2022 om 10:27 |
Eindtijd | 30-7-2022 om 14:22 |