Constant - ets - ‘de Stoel II’ - ingelijst - Verkocht

Constant - ets - ‘de Stoel II’ - ingelijst kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Constant - ets - ‘de Stoel II’ - ingelijst kopen? Bied vanaf 275!Constant - ets - ‘de Stoel II’ - ingelijst kopen? Bied vanaf 275!Constant - ets - ‘de Stoel II’ - ingelijst kopen? Bied vanaf 275!Constant - ets - ‘de Stoel II’ - ingelijst kopen? Bied vanaf 275!Constant - ets - ‘de Stoel II’ - ingelijst kopen? Bied vanaf 275!Constant - ets - ‘de Stoel II’ - ingelijst kopen? Bied vanaf 275!
  • Constant (1920-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1972
Techniek Ets
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190
Een fraaie ets van Constant uit 1971.
Met potlood gesigneerd en genummerd (108/190). In strakke, zilverkleurige houten lijst, achter glas en  passe-partout.
De lijst heeft wat kleine plekjes.

Afmetingen: 45 cm x 47 cm (incl. lijst), 19cm x 25cm (binnen passe-partout).
Het werk is in goede conditie.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00