950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34.5 x 39.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde ets van de kunstenaar Constant (1920 - 2005), gedrukt in een oplage van 190 stuks. Het werk is gesigneerd in potlood en met oplage van 60/190. Afmeting werk 13.5x 18.5 cm (hxb) Afmeting papier: 34.5 x 39.5 cm (hxb) Links onder aan de rand van het papier zit een kreuk in het papier. Verder goed. Het werk is nooit ingelijst geweest.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Links onder aan de rand van het papier zit een kreuk in het papier. Verder goed. Het werk is nooit ingelijst geweest. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 13-4-2021 om 22:22 |
Eindtijd | 18-8-2021 om 11:00 |