Constant - Ingelijste ets/aquatint: Orpheus - 1978 - Verkocht

Constant - Ingelijste ets/aquatint: Orpheus - 1978 kopen? Bied vanaf 995!

Verkoopprijs: € 825,00

Constant - Ingelijste ets/aquatint: Orpheus - 1978 kopen? Bied vanaf 995!Constant - Ingelijste ets/aquatint: Orpheus - 1978 kopen? Bied vanaf 995!Constant - Ingelijste ets/aquatint: Orpheus - 1978 kopen? Bied vanaf 995!Constant - Ingelijste ets/aquatint: Orpheus - 1978 kopen? Bied vanaf 995!Constant - Ingelijste ets/aquatint: Orpheus - 1978 kopen? Bied vanaf 995!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (171)

5342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (308)
  • Constant (1920-2005)
Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen41.5 cm x 38.5 cm (h x b)
Lijst73 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage140/200
Ets/aquatint van Constant (Nieuwenhuys) uit 1978. Titel: Orpheus. Nummer: 140/200. Afmetingen incl lijst: H73 x b65.5 cm. Afmetingen voorstelling: H41 x b38.5cm. Het werk is rechtsonder aan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzending: Het werk kan met Postnl worden verzonden of per koerier.

In goede staat. Er zitten wel wat oxidatie vlekjes(foxing) op het werk(zie laatste foto)

Dit item is verkocht voor 825,00
Starttijd:18-04-2019 om 11:34
Eindtijd:30-04-2019 om 21:13
Hout
30 apr. / 18:19
€ 825