Constant - Ingelijste litho: Man met schildersprent - Verkocht

Constant - Ingelijste litho: Man met schildersprent kopen? Bied vanaf 395!

Verkoopprijs: € 454,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Constant - Ingelijste litho: Man met schildersprent kopen? Bied vanaf 395!Constant - Ingelijste litho: Man met schildersprent kopen? Bied vanaf 395!Constant - Ingelijste litho: Man met schildersprent kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Constant (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
Lijst78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/215
Ingelijste litho van Constant. Titel: Man met schilders prent. Nummer: 15/215. Afmetingen incl lijst: H78 x b57cm. Afmetingen voorstelling: H60 x b40cm. Het werk is links onderaan gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden

In zeer goede staat. Ingelijst in nette Barth lijst.

Dit item is verkocht voor 454,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-11-2020 om 09:42
Eindtijd:15-12-2020 om 22:06
Rrijkaart
15 dec. / 22:00
€ 395