Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 99/130 |
Corneille (1922-2010).
Abstracte figuratie.
Kleurzeefdruk op dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 99/130.
1996.
Droogstempel: "Original Screen Belgium".
Proper blad.
Blad: 60x80cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.