Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 - Verkocht

Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 kopen? Bied vanaf 105!

Verkoopprijs: € 120,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 kopen? Bied vanaf 105!Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 kopen? Bied vanaf 105!Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 kopen? Bied vanaf 105!Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 kopen? Bied vanaf 105!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

433 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99/130

Corneille (1922-2010).
Abstracte figuratie.
Kleurzeefdruk op dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 99/130.
1996.
Droogstempel: "Original Screen Belgium".
Proper blad.
Blad: 60x80cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Dit item is verkocht voor 120,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-02-2020 om 14:16
Eindtijd:01-03-2020 om 21:13
mrexwink
01 mrt. / 21:06
€ 105