Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 - Verkocht

Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 kopen? Bied vanaf 105!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 kopen? Bied vanaf 105!Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 kopen? Bied vanaf 105!Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 kopen? Bied vanaf 105!Corneille - ABSTRACTE FIGURATIE / KLEURZEEFDRUK / 60x80cm / SIG 1996 kopen? Bied vanaf 105!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99/130

Corneille (1922-2010).
Abstracte figuratie.
Kleurzeefdruk op dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 99/130.
1996.
Droogstempel: "Original Screen Belgium".
Proper blad.
Blad: 60x80cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00

ObjectlocatieOelegem,  België
Starttijd17-2-2020 om 14:16
Eindtijd1-3-2020 om 21:13
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken