Corneille - BLAUWE VOGEL & VROUW / KLEURLITHO / 47x37cm / SIG / 1994 - Verkocht

Corneille - BLAUWE VOGEL & VROUW / KLEURLITHO / 47x37cm / SIG / 1994 kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 150,00

Corneille - BLAUWE VOGEL & VROUW / KLEURLITHO / 47x37cm / SIG / 1994 kopen? Bied vanaf 110!Corneille - BLAUWE VOGEL & VROUW / KLEURLITHO / 47x37cm / SIG / 1994 kopen? Bied vanaf 110!Corneille - BLAUWE VOGEL & VROUW / KLEURLITHO / 47x37cm / SIG / 1994 kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

407 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Corneille (1922-2010)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille (1922-2010).
Blauwe vogel en vrouwenhoofd op roze achtergrond.
Kleurlithografie op geribbeld papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. xx/100 (nummer uit de reeks van 100)
Proper blad.
Blad: 47x37cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:05-01-2019 om 19:21
Eindtijd:17-01-2019 om 09:46
WendyAV
17 jan. / 08:49
€ 150