Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 - Verkocht

Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Carborundum
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 116 x 81 cm (h x b)
Incl. lijst 142 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 102

In 1948 sloot Corneille zich aan bij het kunstenaarscollectief ‘CoBrA’. Een collectief van beginnende kunstenaars in Brussel, Kopenhagen en Amsterdam. Ondanks dat deze groep slechts 3 jaar bestond genereerde zij zoveel bekendheid dat zij zelfs vandaag de dag nog wereldfaam geniet.
De reislustige Corneille zet zijn ervaringen om in visioenen van wat hij heeft gezien en meegemaakt. Dit resulteert in kleurrijke landschappen en tuinen, bevolkt door planten, dieren en vrouwen. Corneille overleed op 88-jarige leeftijd op 5 september 2010.

In een hedendaags kunstlandschap met veel aandacht voor nieuwe fotografie- en mixed media technieken weet het tijdloze oeuvre van Corneille zich onmiskenbaar staande te houden.

Afleveren in overleg (25c/km)

Het werk is in goede staat, netjes ingelijst en achter glas.