| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1988 |
| Techniek | Carborundum |
| Drager | Geschept Papier |
| Stijl | Modern |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 116 x 81 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 142 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 102 |
In 1948 sloot Corneille zich aan bij het kunstenaarscollectief
‘CoBrA’. Een collectief van beginnende kunstenaars in Brussel,
Kopenhagen en Amsterdam. Ondanks dat deze groep slechts 3 jaar bestond
genereerde zij zoveel bekendheid dat zij zelfs vandaag de dag nog
wereldfaam geniet.
De reislustige Corneille zet zijn ervaringen om
in visioenen van wat hij heeft gezien en meegemaakt. Dit resulteert in
kleurrijke landschappen en tuinen, bevolkt door planten, dieren en
vrouwen. Corneille overleed op 88-jarige leeftijd op 5 september 2010.
In een hedendaags kunstlandschap met veel aandacht voor nieuwe fotografie- en mixed media technieken weet het tijdloze oeuvre van Corneille zich onmiskenbaar staande te houden.
Afleveren in overleg (25c/km)
| Conditie | |
| Conditie | Goed |
| Het werk is in goede staat, netjes ingelijst en achter glas. | |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland |
| Garantie | |