Corneille - COBRA / ZW-W LITHO / 30x23cm / 1949 - Verkocht

Corneille - COBRA / ZW-W LITHO / 30x23cm / 1949 kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - COBRA / ZW-W LITHO / 30x23cm / 1949 kopen? Bied vanaf 55!Corneille - COBRA / ZW-W LITHO / 30x23cm / 1949 kopen? Bied vanaf 55!Corneille - COBRA / ZW-W LITHO / 30x23cm / 1949 kopen? Bied vanaf 55!Corneille - COBRA / ZW-W LITHO / 30x23cm / 1949 kopen? Bied vanaf 55!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1949
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Corneille (1922-2010).
Cobra.
Zwart-wit lithografie op dun papier.
Signatuur in de plaat.
Niet genummerd.
1949 in de plaat.
Afkomstig uit kunstfarde of bibliofiele uitgave?
Proper blad. Vergeeld aan randen, deuk aan hoek links boven.
Blad: 30x23cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Vergeeld aan randen, deuk aan hoek links boven.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00