Corneille - geen titel - Verkocht

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 228,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 199!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 199!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 199!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 199!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1980
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 cm x 52 cm (h x b)
Lijst93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Zeer fraaie  zelden aangeboden litho van corneille  uit 1980
 uiteraard potlood gesigneerd,genummerd,gedateerd
uitgave :167/300
In prima staat,zeer mooi ingelijst.
Helaas na 40 jaar lichte verkleuring van het werk.
Het werk is opgenomen in the art of cobra,art museum Ford Lauderdale amerika.

wordt aangetekend verzonden kosten koper.[let op werk valt onder een groot pakket ivm de kosten]of kan afgehaald worden in eindhoven/drachten
verzenden/glasschade,risico koper
ook is het mogelijk het werk te laten bezorgen a 0,35 euro per kilometer in een straal van 250 kilometer vanaf eindhoven

nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 228,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2021 om 21:52
Eindtijd:23-01-2021 om 20:18
Hanlaf21
22 jan. / 14:44
€ 199