Corneille - geen titel - Verkocht

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 1!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 1!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 1!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 1!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
Lijst71 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Fraaie grote zeefdruk van corneille.
Uiteraard potlood gesigneerd gedateerd en genummerd door corneille
Oplage nummer:95/125
Ophangklaar

Dit item kan gezien de grote en kwetsbaarheid niet verzonden worden.
Afhalen kan in eindhoven
bezorgen is mogelijk in een straal van 250 km vanaf eindhoven a 0,35/km

Dit item is verkocht voor 189,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 10:50
Eindtijd:26-11-2022 om 19:42
Biedingen (23)
lsabbe
26 nov. / 18:04
€ 165
Gschagen
26 nov. / 13:56
€ 155
KVDC
26 nov. / 13:50
€ 145
Gschagen
26 nov. / 12:55
€ 135
JeroenM
26 nov. / 06:26
€ 125
lsabbe
26 nov. / 06:26
€ 120
lsabbe
25 nov. / 23:01
€ 90
Rex2205
25 nov. / 23:01
€ 80
lsabbe
24 nov. / 22:31
€ 70
koppigekroegbaas
24 nov. / 00:09
€ 60
JeroenM
24 nov. / 00:09
€ 50
JeroenM
24 nov. / 00:09
€ 45
koppigekroegbaas
24 nov. / 00:09
€ 40
JeroenM
24 nov. / 00:08
€ 35
koppigekroegbaas
24 nov. / 00:08
€ 30
JeroenM
24 nov. / 00:00
€ 25
corrina74
24 nov. / 00:00
€ 20
JeroenM
23 nov. / 01:46
€ 15
House_of-art
23 nov. / 00:17
€ 10
Niflheimer
21 nov. / 19:14
€ 5
Astrid2240
21 nov. / 19:14
€ 5
Niflheimer
21 nov. / 12:30
€ 3
LucasS
21 nov. / 12:13
€ 1