Corneille - geen titel

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 289!
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 289!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 289!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 289!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 289!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 289!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1960
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 44 cm (h x b)
Lijst92 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zelden aangeboden werk van corneille uit 1960.
Gedrukt op bkf-rives papier.

Zeer lage oplage van 20 exemplaren.
Oplage nummer van dit exemplaar 10/20.
Uiteraard in potlood genummerd,gesigneerd en gedateerd door corneille.
Ophangklaar in mooie lijst ,verdiept ingelijst

Mooi strak ingelijst geen verkleuring van het papier.
Gezien de kwetsbaarheid en de grote van het werk is het niet mogelijk dit item te verzenden.

Afhalen kan in Eindhoven.
Bezorging is mogelijk in een straal van 250 km vanaf eindhoven a 0,30/km

Sluit over 6d 6u 37m 29s
Openingsbod€ 289
Objectlocatieeindhoven,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:06-02-2023 om 10:14
Eindtijd:12-02-2023 om 20:39