Corneille - geen titel - Verkocht

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 175!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 175!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 175!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 175!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1974
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeldzaam aangeboden uiterst erotische litho van corneille uit 1974,met een lage oplage.
oplagenummer 5/100
super strak en mooi ingelijst,ophangklaar.
Het item kan in overleg verzonden worden [glasbreuk]
Afhalen kan in eindhoven
een bezorging is mogelijk in een straal van 250 km vanaf eindhoven a 0,30 /km.
Uiteraard gesirneerd gedateerd en genummerd in potlood door corneille.