18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49.5 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 77 x 96 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.A |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 4-10-2022 om 9:42 |
Eindtijd | 3-11-2022 om 21:53 |