Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985

Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985 kopen? Bied vanaf 350!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1985
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 69 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
Zeer fraai werk van de hand van Corneille uit de jaren '80.

Nog voor de commercialisatie toesloeg bij Corneille, maakte hij prachtige kleurrijke grafiek. Daarvan is dit een treffend voorbeeld. Met elementen die we graag zien van zijn hand. Vogels, een vrouw en (in dit geval) een rode boom.

Het geheel verkeert in keurige conditie.

Gezien de grootte en de kwetsbaarheid van het geheel heeft ophalen de voorkeur. Eventuele verzending of bezorging in overleg.