| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1985 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 30 x 38 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 47.5 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste litho van Corneille. Jaar: 1985.. Nummer: Epreuve d'essai. Proefdruk op bruin papier voor de uitgegeven serie op wit papier. Herkomst: Galerie Moderne, Amsterdam/Nico Koster. Afmetingen incl lijst: H47.5 x b64cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b38cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Versturen/verzenden: Het werk kan worden opgehaald. Eventueel verzenden met Postnl is mogelijk. Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| In goede staat | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||