| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1961 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 48 x 61 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 75 x 87.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig abstract werk van Corneille uit 1961. Dit werk komt u zelden tegen. Het werk is in keurige staat.
Versturen/verzenden: het werk kan worden opgehaald. Eventueel verzenden met Postnl is mogelijk, maar het risico van glasbreuk is voor de koper. Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland |
| Garantie | |