Ingelijste litho van Corneille. Nummer: 33/200. Afmetingen incl lijst: H53 x b46cm. Afmetingen voorstelling: H24 xb19cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Versturen/verzenden: het werk kan worden opgehaald. Eventueel verzenden met Postnl is mogelijk, maar het risico van glasbreuk is voor de koper. Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.