Corneille - Ingelijste litho: fol étè - 1958

Corneille - Ingelijste litho: fol étè - 1958 kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - Ingelijste litho: fol étè - 1958 kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Ingelijste litho: fol étè - 1958 kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Ingelijste litho: fol étè - 1958 kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Ingelijste litho: fol étè - 1958 kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Ingelijste litho: fol étè - 1958 kopen? Bied vanaf 650!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 39 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A
Ingelijste kleuren litho van Corneille. Titel: Le fol étè(gekke zomer). Oplage: E.A. Afmetingen incl lijst: H53 x b68cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b55cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Literatuur: Corneille het complete grafische werk 1948 - 1975, blz 85, nummer 53.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Swift(kleine kunstkoerier).

Het papier is licht verkleurd binnen de randen van het passe-partout. Dit is vrij normaal voor een werk uit deze tijd.