Corneille - Kleurenlitho: Huit chats 5 - 1995

Corneille - Kleurenlitho: Huit chats 5 - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Kleurenlitho: Huit chats 5 - 1995 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Kleurenlitho: Huit chats 5 - 1995 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Kleurenlitho: Huit chats 5 - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 90/250
Kleurenlitho van Corneille uit 1995. Titel: Huit chats 5. Nummer: 90/250. Afmetingen blad: H56.5 x b38cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b33cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs
Cornelis Guillaume van Beverloo, beter bekend als Corneille (Luik, 3 juli 1922 - Auvers-sur-Oise (Frankrijk), 5 september 2010) was een Nederlandse kunstschilder en een van de leden van Cobra.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00
Naar Nederland € 23,95