Corneille - kleurenlitho - 'Mer du sud' - 1958 (VROEG WERK) - Verkocht

Corneille - kleurenlitho - 'Mer du sud' - 1958 (VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 650!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - kleurenlitho - 'Mer du sud' - 1958 (VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 650!Corneille - kleurenlitho - 'Mer du sud' - 1958 (VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 650!Corneille - kleurenlitho - 'Mer du sud' - 1958 (VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 650!Corneille - kleurenlitho - 'Mer du sud' - 1958 (VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 650!Corneille - kleurenlitho - 'Mer du sud' - 1958 (VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 650!Corneille - kleurenlitho - 'Mer du sud' - 1958 (VROEG WERK) kopen? Bied vanaf 650!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1958
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 12 stuks
Prachtig werk uit de juiste tijd wat betreft Corneille.
Zeer zeldzaam werk met een oplage van slechts 12 stuks.
In prima conditie.
Vermeld in de 'Donkersloot' op pagina 86. Onder andere in de collectie van het Rijksmuseum.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00