Corneille - Le Tigre Amoureux - Verkocht

Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE. A.
Zeer fraaie en stijlvolle litho van Cobra kunstenaar Corneille in goede staat. Van de serie Le Tigre Amoureux  werden grote en kleine werken vervaardigd. Dit betreft een groot exemplaar, ca 67x42 cm. Handgesigneerd kunstenaarsexemplaar (epreuve d'artiste) dat buiten de reguliere oplage voor de kunstenaar werd gedrukt.

Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.

In goede staat maar enkele zeer lichte kreukjes. Zie ook de foto's voor een eigen indruk.

Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2022 om 09:54
Eindtijd:11-08-2022 om 19:07
PetraH
08 aug. / 12:45
€ 200