Corneille - Litho: Femme de Nuit et D'Aube - 1967 - Verkocht

Corneille - Litho: Femme de Nuit et D'Aube - 1967 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho: Femme de Nuit et D'Aube - 1967 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Litho: Femme de Nuit et D'Aube - 1967 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Litho: Femme de Nuit et D'Aube - 1967 kopen? Bied vanaf 295!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1967
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst 58 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho van Corneille. Titel: Femme de Nuit et D'Aube . In 1967 bracht Corneille samen met Max - Pol Fouchet een map uit met lithografieën en gedichten/poezie uit. Die map heet: "Femme de Nuit et D'Aube". De editeur was : Georges Fall.

Afmetingen incl lijst: H58 x b74cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b54cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en  5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling,is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
In goede staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,95