| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1967 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 37 x 54 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 58 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Corneille. Titel: Femme de Nuit et D'Aube . In 1967 bracht Corneille samen met Max - Pol Fouchet een map uit met lithografieën en gedichten/poezie uit. Die map heet: "Femme de Nuit et D'Aube". De editeur was : Georges Fall.
Afmetingen incl lijst: H58 x b74cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b54cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| In goede staat. | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||
| Garantie | |||