Corneille - litho, handgesigneerd en ingelijst, oplage 99 stuks

Corneille - litho, handgesigneerd en ingelijst, oplage 99 stuks kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Corneille - litho, handgesigneerd en ingelijst, oplage 99 stuks kopen? Bied vanaf 90!Corneille - litho, handgesigneerd en ingelijst, oplage 99 stuks kopen? Bied vanaf 90!Corneille - litho, handgesigneerd en ingelijst, oplage 99 stuks kopen? Bied vanaf 90!Corneille - litho, handgesigneerd en ingelijst, oplage 99 stuks kopen? Bied vanaf 90!Corneille - litho, handgesigneerd en ingelijst, oplage 99 stuks kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  modernart
FA. (18)

Lid sinds 2010
266 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
Lijst37 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99 stuks
Litho van Conrneille
Handgesigneerd en genummerd 9/ 99
Gedateerd '98 (1998)
Litho bevat aluminum lijst die op de foto is weergegeven

Zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:05-12-2019 om 09:48
Eindtijd:08-12-2019 om 15:53

Biedingen (1):

Amcvlot09
8 dec. / 01:33
€ 90