FA. (3)

Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

802 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1979
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Uit de kenmerkende, eind  jaren 70-stijl komt deze fraaie  Corneille litho.
Het werk is gesigneerd en genummerd, midden onder.

De litho is in goede conditie.

Corneille (1922-2010)

Alle items van deze kunstenaar(139)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

802 verkochte items
65 cm
49.5 cm
Sluit over 1d 5u 50m 01s
Openingsbod€ 285
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:21-06-2022 om 18:49
Eindtijd:30-06-2022 om 20:03