Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 - Verkocht

Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Uit de kenmerkende, eind  jaren 70-stijl komt deze fraaie  Corneille litho.
Het werk is gesigneerd en genummerd, midden onder.

Dit item is verkocht voor 327,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-01-2023 om 00:20
Eindtijd:28-01-2023 om 19:03
CharlesE
28 jan. / 17:25
€ 285