Corneille - litho: Le tapis rouge - 1973 - Verkocht

Corneille - litho: Le tapis rouge - 1973 kopen? Bied vanaf 395!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - litho: Le tapis rouge - 1973 kopen? Bied vanaf 395!Corneille - litho: Le tapis rouge - 1973 kopen? Bied vanaf 395!Corneille - litho: Le tapis rouge - 1973 kopen? Bied vanaf 395!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 5/190
Kleurenlitho van Corneille uit 1973. Titel: Le tapis rouge. Nummer: 5/190. Uitgegeven door Prent 190. Literatuur: Donkersloot, nummer 337, blz 252. Het werk is rechts bovenaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In zeer goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50