| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1981 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 76 x 55.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 79/200 |
Litho van Corneille. Titel: Nu a la rose. Jaar: 1981. Afmetingen blad: H76 x b55.5. Afmetingen voorstelling: h65 x b50 cm. Nummer: 121/200. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: In goede staat.
| Conditie | |||||||
| Conditie | Goed | ||||||
| in goede staat | |||||||
| Transport | |||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland | ||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||||||