Corneille (1922-2010)
Zwart-witte lithografie.
Handgesigneerd aan de achterkant in viltstift van de begunstigde, mevrouw Corneille Van Beverloo.
Genummerd 3/4. Slechts 4 werken van gedrukt!
Corneille studiostempel aan de achterkant, met de originele handtekening van Madame Corneille en een inscriptie in inkt 'noir et blanc'.
Afmetingen: 65 x 50 cm.
Het certificaat is gedateerd 23/02/2014.
Het werk dateert uit de jaren 70.
Goede algehele conditie.
Kan verzonden of opgehaald worden
Verzending B: 12€ NL: 20€