Corneille - prommenade - Verkocht

Corneille - prommenade kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - prommenade kopen? Bied vanaf 175!Corneille - prommenade kopen? Bied vanaf 175!Corneille - prommenade kopen? Bied vanaf 175!Corneille - prommenade kopen? Bied vanaf 175!Corneille - prommenade kopen? Bied vanaf 175!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
Lijst56 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Fraaie kleurrijke zeefdruk van corneille uit 1998 getiteld:promenade
Strak ingelijst ,ophangklaar
Oplage nummer:28/200

Uiteraard potlood gesigneerd gedateerd en genummerd door corneille
Gezien de kwetsbaarheid is het  niet aan te bevelen het op te sturen.versturen in overleg koper
afhalen  kan in Eindhoven .
Een eventuele bezorging is bespreekbaar [kosten koper] [0,30/km]

Dit item is verkocht voor 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2023 om 11:38
Eindtijd:29-01-2023 om 19:20
AdrivdH
27 jan. / 18:58
€ 175