Corneille - Rêves Peints - Handgesigneerde Litho - 1989 - groot formaat - Verkocht

Corneille - Rêves Peints - Handgesigneerde Litho - 1989 - groot formaat kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Corneille - Rêves Peints - Handgesigneerde Litho - 1989 - groot formaat kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Rêves Peints - Handgesigneerde Litho - 1989 - groot formaat kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Rêves Peints - Handgesigneerde Litho - 1989 - groot formaat kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Rêves Peints - Handgesigneerde Litho - 1989 - groot formaat kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Rêves Peints - Handgesigneerde Litho - 1989 - groot formaat kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Rêves Peints - Handgesigneerde Litho - 1989 - groot formaat kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Rêves Peints - Handgesigneerde Litho - 1989 - groot formaat kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1989
TechniekLitho
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Lithografie uit de serie "Six Rêves Peints" van Corneille uit 1989.

In 1989 maakt Corneille de reeks "Six rêves peints": 6 kleurenlitho's toegewijd aan de dromen van zes beroemde schrijvers en poëten: Lewis Carroll (schrijver), Antonio Machado (poëet), Jorge Luis Borges (schrijver), Paul Eluard (poëet), Gaston Bachelard (poëet) en Henry Michaux (schrijver).

Handgenummerd met potlood linksonder 57/200

Handgesigneerd met potlood rechtsonder: Corneille '89

groot formaat: 76 cm x 56 cm

Handgemaakt Fabriano papier 300gr met watermerk (zie foto's)

Foto's gemaakt zonder daglicht

In uitstekende staat, nooit ingelijst geweest, steeds in een donkere lade bewaard.

Verzekerde verzending met Track en trace.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:09-07-2018 om 22:21
Eindtijd:22-07-2018 om 20:25
Sofiedevle
22 jul. / 20:14
€ 175