Harry van Kruiningen - geen titel

Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen31.5 cm x 23 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
kleurenlitho uit de periode 1947-1952
Op okerkleurig papier gedrukt.

Gesigneerd links onder.
Oplage vermelding rechts onder: 8/15
Ingelijst in wissellijst

In goede staat, gezien de ouderdom.

Sluit over 2d 17u 21m 27s
Huidig bod€ 135
Volgend minimum bod: € 145
Objectlocatieculemborg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 11:22
Eindtijd:08-12-2022 om 19:52
Biedingen (7)
SoKo
03 dec. / 09:02
€ 135
Bliem
03 dec. / 09:02
€ 125
SoKo
03 dec. / 09:01
€ 115
Bliem
03 dec. / 09:01
€ 105
SoKo
03 dec. / 08:58
€ 95
Bliem
03 dec. / 08:58
€ 85
SoKo
24 nov. / 20:17
€ 75