Harry van Kruiningen - geen titel - Verkocht

Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen31.5 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
kleurenlitho uit de periode 1947-1952
Op okerkleurig papier gedrukt.

Gesigneerd links onder.
Oplage vermelding rechts onder: 8/15
Ingelijst in wissellijst
In goede staat, gezien de ouderdom.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Culemborg, Nederland

ObjectlocatieCulemborg,  Nederland
Starttijd24-11-2022 om 11:22
Eindtijd8-12-2022 om 19:52
Biedingen (9)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken