Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 33 x 44 cm (h x b) |
Passe-partout | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Langs de rand van het blad op het onbedrukte deel zitten vingerafdrukken die tijdens de drukgang zijn ontstaan. Van Kruijningen drukte zijn werk eigenhandig en was bekend om zijn technische inventiviteit. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Culemborg, Nederland |
Objectlocatie | Culemborg, Nederland |
Starttijd | 24-11-2022 om 11:56 |
Eindtijd | 8-12-2022 om 20:00 |