Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho

Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho kopen? Bied vanaf 75!
Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho kopen? Bied vanaf 75!
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1953
Techniek Litho
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 23.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Litho door Harry van Kruiningen
Voorstelling van de Watersnoodramp in Zeeland
Losbladig, beeldmaat 23.5x32, bladmaat 35x45
Gesigneerd l.o.: 'H.v.Kruiningen'
Getiteld en gedateerd r.o.: 'Zeeland 1953'
Druk: Amsterdamse Grafische School. Papier: Corvey
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00