Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN - Verkocht

Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Herman Berserik (1921-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen32 cm x 34 cm (h x b)
Passe-partout49 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/28
Typische Berserik-prent  uit de zeventiger jaren van de vorige eeuw. Gesigneerd en gedateerd met potlood in een buitengewoon kleine oplage. Uitstekende conditie.

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-06-2022 om 09:13
Eindtijd:26-06-2022 om 09:50
ellaarps
26 jun. / 00:04
€ 70