Karel Appel - Kleurenlitho VROUW met BLOEM Handgesigneerd. NIEUWE LIJST!!! - Verkocht

Karel Appel - Kleurenlitho VROUW met BLOEM Handgesigneerd. NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 525!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Kleurenlitho VROUW met BLOEM Handgesigneerd. NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 525!Karel Appel - Kleurenlitho VROUW met BLOEM Handgesigneerd. NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 525!Karel Appel - Kleurenlitho VROUW met BLOEM Handgesigneerd. NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 525!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1975
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 46 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190
Zeer bijzondere ingelijste Kleurenlitho van Karel Appel uit 1975.

Afmeting zeer luxe aluminium lijst 85x 70 cm in nieuwstaat.
Het werk heeft nooit aan de muur gehangen.
De kleurenlitho is Handgesigneerd en genummerd 135/190
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.