Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1963 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 71 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 95 |
Complex, hypnotiserend werk van Karel Appel uit 1963. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’63) en genummerd (43/95) en met blindstempel “l’Oeuvre Gravée”. In strakke, aluminium lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 91cm x 71cm (incl. lijst), 71cm x 53cm (binnen passe-partout)
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-4-2022 om 15:50 |
Eindtijd | 18-4-2022 om 19:13 |