Bob Brobbel (1907-1971)
Kerkbrink, Oude Raadhuis, Hilversum
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 21 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |