Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Corneille uit 1962. Literatuur: Donkersloot nr 112. Afmetingen blad H50.5 x b33. Afmetingen voorstelling H30 x b28. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: In goede staat. Er zitten plakresten aan de boven-en onderkant van een vorige inlijsting. Deze vallen goed ingelijst onder de passepartout.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 5-1-2018 om 13:43 |
Eindtijd | 12-1-2018 om 21:43 |