Constant - Ingelijste kleurenlitho: 'Japanese love Call' - Verkocht

Constant - Ingelijste kleurenlitho: 'Japanese love Call' kopen? Bied vanaf 595!
Grafiek (handgesigneerd)

Constant - Ingelijste kleurenlitho: 'Japanese love Call' kopen? Bied vanaf 595!Constant - Ingelijste kleurenlitho: 'Japanese love Call' kopen? Bied vanaf 595!Constant - Ingelijste kleurenlitho: 'Japanese love Call' kopen? Bied vanaf 595!Constant - Ingelijste kleurenlitho: 'Japanese love Call' kopen? Bied vanaf 595!Constant - Ingelijste kleurenlitho: 'Japanese love Call' kopen? Bied vanaf 595!Constant - Ingelijste kleurenlitho: 'Japanese love Call' kopen? Bied vanaf 595!
  • Constant (1920-2005)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen55.5 x 79 cm (h x b)
Incl. lijst72 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage144/190
Ingelijste kleuren litho van Constant. Titel: 'Japanese love Call'. Oplage: 144/190. Afmetingen incl lijst: H72 x b98cm. Afmetingen voorstelling: H72 x b98cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met een kleine kunstkoerier(Swift).