"Soleil d'aube" - Een prachtig werk van Corneille
Afmetingen: Met 51 x 65 cm een mooi formaat.
Exclusieve Editie: Nummer 48/99 - van deze zeer beperkte reeks, wat de zeldzaamheid en waarde extra benadrukt
Deze prachtige lithografie "Soleil d'aube" uit 1969 is volledig gedocumenteerd in de prestigieuze Donkersloot Catalogus Raisonné als nummer #232 - uw garantie voor authenticiteit en academische erkenning.
Donkersloot Documentatie Bevestigt:
Officiële titel: Soleil d'aube (1969)
Techniek: Lithographie en couleurs sur Arches
Exacte afmetingen: 505 x 650 mm (overeenkomend met 51 x 65 cm)
Gedocumenteerde oplage: 99 exemplaren plus enkele kunstenaarsproeven
Uitgever: Editions Empreinte, Paris
Drukker: Michel Cassé, Paris - de meester-lithograaf
Waarom Deze Catalogusvermelding Cruciaal Is:
Marktwaarde: Veilinghuizen zoals Christie's en Sotheby's verwijzen altijd naar Donkersloot-nummers. Zonder #232 zou de waarde significant dalen.
Zeldzaamheidsbevestiging: De catalogus bevestigt dat slechts 99 exemplaren bestaan - dit exemplaar (#48/99) behoort tot de allerlaatste gedrukte werken.
Technische Authenticatie: Michel Cassé wordt genoemd als drukker, wat de museum-kwaliteit verklaart. Arches papier garandeert duurzaamheid.
Investeringsbescherming: Bij doorverkoop is catalogusnummer #232 onmisbaar voor provenance en prijsbepaling.
Academische Erkenning: Musea en serieuze collecties accepteren alleen werken met Donkersloot-documentatie.
Met catalogusnummer #232 bezit u niet alleen een prachtig kunstwerk, maar een wetenschappelijk erkend stukje Corneille-geschiedenis - de gouden standaard voor CoBrA-verzamelaars.
(0194)