| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Corneille uit 1962. Literatuur: Donkersloot nr 112. Afmetingen blad H50.5 x b33. Afmetingen voorstelling H30 x b28. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: In goede staat. Er zitten plakresten aan de boven-en onderkant van een vorige inlijsting. Deze vallen goed ingelijst onder de passepartout.
ZZZW
| Transport | |
| Garantie | |