Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Corneille - zeefdruk: Overture Sur L'ete. Jaar: 1981. Afm. blad: h56 x b76 cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b65cm. Nummer: 70/200 (het nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben van meerdere exemplaren); het werk is rechtsboven, in het rode vlak, door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Conditie: in goede staat. Rechts bovenin zit een kleine vouw in de hoek(zie laatste foto). Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 29-7-2021 om 13:37 |
Eindtijd | 5-8-2021 om 21:58 |