Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19.5 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/5 |
Boekje van Herman Berserik, uitgegeven ter gelegenheid van zijn 65 e verjaardag. Jaar: 1981. Oplage boekje: Proefdruk 2e staat - 1/5. Oplage etsen: 89/200. Afmetingen boekje: H20.5 x b24.5cm. De werken zijn onderaan gesigneerd door de kunstenaar. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
We verzenden op dinsdag - en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In zeer goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 25-8-2021 om 22:21 |
Eindtijd | 1-9-2021 om 20:41 |