1e keer aangeboden

Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!
Luc De Ro (1925-2010) Belgisch Winterlandschap
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Guillaume Le Roy - ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 92 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Oskar Dalvit - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 84x59cm / SIG / 1969 kopen? Bied vanaf 45!
Oskar Dalvit (1911-1975) Zwitsers ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 84x59cm / SIG / 1969
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Hans Vanhorck - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG kopen? Bied vanaf 35!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Han Faken - REAR WINDOW / ORIGINEEL WERK / 69x49cm / SIG / 1968 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 25!
Han Faken (1939) Nederlands REAR WINDOW / ORIGINEEL WERK / 69x49cm / SIG / 1968 / PASSE-PARTOUT
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Han Faken - VREEMDE WEZENS / ORIGINEEL WERK / 50x62cm / SIG / 1969 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 25!
Han Faken (1939) Nederlands VREEMDE WEZENS / ORIGINEEL WERK / 50x62cm / SIG / 1969 / PASSE-PARTOUT
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Gert de Rijk - Keramische kelkjes kopen? Bied vanaf 220!
Gert de Rijk (1945-2009) Nederlands Keramische kelkjes
Afmetingen 26 x 14 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 220
Alfred Aberdam - Moderne Compositie kopen? Bied vanaf 395!
Alfred Aberdam (1894-1963) Frans Pools Moderne Compositie
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Jacob Herskind - Esso kopen? Bied vanaf 95!
Jacob Herskind (1958) Deens Esso
Afmetingen 88 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jacob Herskind - Osram kopen? Bied vanaf 95!
Jacob Herskind (1958) Deens Osram
Afmetingen 88 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
David Sobotka - Groene design vaas met aangezette glaselementen kopen? Bied vanaf 249!
David Sobotka (1975) Tsjechisch Groene design vaas met aangezette glaselementen
Afmetingen 50 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Harry Maas - Bloemenmeisje op het Vrijthof kopen? Bied vanaf 4500!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Bloemenmeisje op het Vrijthof
Afmetingen 117 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.500
Direct kopen
Jozef de Belder - Werk op het platteland in Lier (B) (1914) kopen? Bied vanaf 125!
Jozef de Belder (1871-1927) Belgisch Werk op het platteland in Lier (B) (1914)
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Pol Mara - Peeping Out kopen? Bied vanaf 300!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Peeping Out
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 44!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 44
Direct kopen
Willemien Brand - Runner kopen? Bied vanaf 345!
Willemien Brand (1967) Nederlands Runner
Techniek Acryl
Afmetingen 109 x 149 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Herman Brood - Kleurenzeefdruk ---WE,RE A TEAM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk ---WE,RE A TEAM Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Henk Henriet - onbekend kopen? Bied vanaf 85!
Henk Henriet (1903-1945) Nederlands onbekend
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Yvonne van Eyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 24!
Yvonne van Eyden (1956) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 46 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 24
Direct kopen
Reinhold Schlegelmilch - Melonenesser / Würfelspieler kopen? Bied vanaf 60!
Reinhold Schlegelmilch Duits Melonenesser / Würfelspieler
Afmetingen 23 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Direct kopen
Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard kopen? Bied vanaf 45!
Emanuel Samson van Beever (1876-1912) Nederlands Boereninterieur, vrouw bij haard
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway, kopen? Bied vanaf 85!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands Knob, Lemon, Waterway,
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Heartbreak Hotel
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Direct kopen
Plateelbakkerij Schoonhoven - AD VERSTIJNEN - Schaal met zes bakjes kopen? Bied vanaf 32!
Plateelbakkerij Schoonhoven (1920) Nederlands AD VERSTIJNEN - Schaal met zes bakjes
Afmetingen 9 x 27.5 x 27.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1878 g
€ 32
Direct kopen
Royal Leerdam - Herdenkingsbord limeted edition 451/1000 kopen? Bied vanaf 35!
Royal Leerdam Nederlands Herdenkingsbord limeted edition 451/1000
Afmetingen 9.5 x 26 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 1300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jef Diederen - Morgenland kopen? Bied vanaf 43!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Morgenland
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 43
Direct kopen
Danny Minnick - No title kopen? Bied vanaf 200!
Danny Minnick (1973) Amerikaans No title
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Thomas van der Linden - Elle fait manche kopen? Bied vanaf 700!
Thomas van der Linden (1952) Nederlands Elle fait manche
Afmetingen 150 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 700
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 84 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 675
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jan Korthals - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 475!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands olie op doek, gesigneerd r.o.
Afmetingen 51 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Cees Broehs - Keramische wandtegel uitgevoerd in brons glazuur - oplage 3/6 kopen? Bied vanaf 50!
Cees Broehs (1917-2005) Nederlands Keramische wandtegel uitgevoerd in brons glazuur - oplage 3/6
Techniek Keramiek
Afmetingen 1.5 x 10 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Ad Cornelissen - Gesigneerd landschapsschilderij, gedateerd '81 kopen? Bied vanaf 50!
Ad Cornelissen (1918) Nederlands Gesigneerd landschapsschilderij, gedateerd '81
Techniek Acryl
Afmetingen 47 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Harry Balm - Boerderijen in sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 85!
Harry Balm (1940) Nederlands Boerderijen in sneeuwlandschap
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Onbekend - P.Vosman kopen? Bied vanaf 40!
Onbekend P.Vosman
Afmetingen 44 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!
Frits Goosen (1943) Nederlands Sail Amsterdam Het schil2000
Afmetingen 74 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Osamu Yamazaki - Parijs kopen? Bied vanaf 200!
Osamu Yamazaki (1941) Frans Japans Parijs
Afmetingen 72.5 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Gerard Johan Staller - Paarden in Parijs kopen? Bied vanaf 2500!
Gerard Johan Staller (1880-1956) Nederlands Paarden in Parijs
Afmetingen 52 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500
Direct kopen
Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 285 x 200 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Techniek Hout
Afmetingen 35 x 47 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Direct kopen
Hugo Liebe - Enkhuizen kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Liebe (1912-1996) Nederlands Enkhuizen
Techniek Aquarel
Afmetingen 62.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Johan Hendrik van Mastenbroek - Havengezicht kopen? Bied vanaf 30!
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) Nederlands Havengezicht
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Afmetingen 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Jos van den Berg - De haven van Altea - Aquarellen kopen? Bied vanaf 48!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands De haven van Altea - Aquarellen
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Direct kopen
Gena - “ In flight” kopen? Bied vanaf 225!
Gena (1982) Nederlands “ In flight”
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jasper Banen - De kleine beesten kopen? Bied vanaf 495!
Jasper Banen (1962) Nederlands De kleine beesten
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Onbekend - Stilleven. kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Stilleven.
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Wim Wijnman - Geometrisch Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Wim Wijnman (1897-1984) Nederlands Geometrisch Landschap
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Hilmar Schäfer - La Route kopen? Bied vanaf 89!
Hilmar Schäfer (1936) Nederlands La Route
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Direct kopen