5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Joost Baljeu - Zeefdruk: "Structuur" - 1986 kopen? Bied vanaf 350!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Zeefdruk: "Structuur" - 1986
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Anton Heyboer - Ets in bruin/rood kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets in bruin/rood
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 175
Direct kopen
Hannes Postma - Sky line kopen? Bied vanaf 25!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Sky line
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Wim Sinemus - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 500!
Wim Sinemus (1903-1987) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Gouache
Afmetingen 66 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Jan Henderikse - Shredded dollar bills in tubes kopen? Bied vanaf 325!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Shredded dollar bills in tubes
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Joost Baljeu - Zeefdruk: abstract -1974 kopen? Bied vanaf 350!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Zeefdruk: abstract -1974
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Corneille - Litho: La conquete de l'oiseau - 1978 kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: La conquete de l'oiseau - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Joost Baljeu - Grote zeefdruk: "Structuur" - 1986 kopen? Bied vanaf 350!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Grote zeefdruk: "Structuur" - 1986
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - boek: Autobiografische aantekeningen - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands boek: Autobiografische aantekeningen - 1993
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!)
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Armando - Giclee: Blatter kopen? Bied vanaf 170!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Blatter
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Direct kopen
Corneille - Wereldkerstcircus koninklijk theater Carré kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wereldkerstcircus koninklijk theater Carré
Techniek Gravure
Afmetingen 119 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Wielrenners - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: Körperlich kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: Körperlich
Techniek Giclée
Afmetingen 62.5 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Jan Montyn - Onbekend kopen? Bied vanaf 349!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Onbekend
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Onbekend kopen? Bied vanaf 349!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Onbekend
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349
Direct kopen
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349
Direct kopen
Anton Heyboer - Bijzonder werk, acryl met potlood kopen? Bied vanaf 125!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Bijzonder werk, acryl met potlood
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Nico Molenkamp - Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 1000!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.000
Direct kopen
Henk Peeters - 'yvonne-3' negatief (detail) kopen? Bied vanaf 250!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands 'yvonne-3' negatief (detail)
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Henk Peeters - kunstgras voor 'yvonne-3' kopen? Bied vanaf 250!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands kunstgras voor 'yvonne-3'
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - Boekje: Les jambages au cou - 1966 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 79!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Boekje: Les jambages au cou - 1966 (gesigneerd!)
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Corneille - Boekje: promenade au pays des pommes - 1966(gesigneerd) kopen? Bied vanaf 79!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Boekje: promenade au pays des pommes - 1966(gesigneerd)
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Armando - Giclee: Flügel kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Flügel
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Joost Baljeu - grote zeefdruk: "Structuur" - 1986 kopen? Bied vanaf 350!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands grote zeefdruk: "Structuur" - 1986
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Theo Mooyman - Monochrome ets kopen? Bied vanaf 100!
Theo Mooyman (1938-1991) Nederlands Monochrome ets
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Karel Appel - De indiaan kopen? Bied vanaf 995!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands De indiaan
Afmetingen 56 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Jan Stekelenburg - Spaanse stad kopen? Bied vanaf 350!
Jan Stekelenburg (1922-1977) Nederlands Spaanse stad
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
€ 350
Direct kopen
Kees Okx - Firewalk kopen? Bied vanaf 75!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Firewalk
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Hannes Postma - Litho uit Beyerd Kollectie 648 kopen? Bied vanaf 135!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho uit Beyerd Kollectie 648
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Jan Montyn - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Titel onbekend
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 595!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Corneille - 1975 Regard sur l'oiseau - Extreem Zeldzaam. Er zijn maar 50 gemaakt ! kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1975 Regard sur l'oiseau - Extreem Zeldzaam. Er zijn maar 50 gemaakt !
Techniek Litho
Afmetingen 64.7 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 349
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj en Enkidu op reis kopen? Bied vanaf 100!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj en Enkidu op reis
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘Une reine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Une reine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Afmetingen 32 x 25.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘Danse Africaine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Danse Africaine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘Les deux amies’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Les deux amies’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘Le désir sémaphore’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Le désir sémaphore’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘La pucelle’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘La pucelle’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - Une femme kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Une femme
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen