5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Shinkichi Tajiri - Knoop ( gesigneerd ) kopen? Bied vanaf 100!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Knoop ( gesigneerd )
Afmetingen55.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 195!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
TechniekAcryl
Afmetingen79 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Eduard Flor - Ets met aquatint - Hemel overdag kopen? Bied vanaf 60!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands Ets met aquatint - Hemel overdag
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Constant - Guitarist kopen? Bied vanaf 600!
Constant (1920-2005) Nederlands Guitarist
TechniekLitho
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Jan Montyn - klok met piketpaal kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands klok met piketpaal
TechniekEts
Afmetingen68.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Anton Heyboer - Met zijn boot de Y.M.348 in de haven van Ymuiden. kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Met zijn boot de Y.M.348 in de haven van Ymuiden.
Afmetingen64.5 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
TechniekAcryl
Afmetingen62.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 35!
Guillaume Lo-A-Njoe (1937) Nederlands Zonder Titel
Afmetingen64 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De duif, 1986
TechniekLitho
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 215
Anton Heyboer - Gemengde techniek op doek - Systeem - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Gemengde techniek op doek - Systeem - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 875!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Compositie met personen -
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ans Wortel - Als een vis in het water , zo is het oog van de liefde kopen? Bied vanaf 175!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Als een vis in het water , zo is het oog van de liefde
TechniekGouache
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Ans Wortel - " vrouwen" aquarel en Gouache op paneel kopen? Bied vanaf 375!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands " vrouwen" aquarel en Gouache op paneel
TechniekGouache
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 375
Anton Heyboer - 2 zittende figuren kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 2 zittende figuren
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering .
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
TechniekLitho
Afmetingen38.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Afmetingen87.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.595
Anton Heyboer - Confrontatie tussen het symbool van de onschuld met het dier . kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Confrontatie tussen het symbool van de onschuld met het dier .
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Anton Heyboer - De oer moeder Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer moeder Moeder en kind.
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel” kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel”
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Ans Wortel - Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen kopen? Bied vanaf 250!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen
TechniekGouache
Afmetingen27.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 90!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulpen, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 90
1 bieding
Anton Heyboer - Ets "Drie figuren en kruis" 1978 kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets "Drie figuren en kruis" 1978
TechniekEts
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
TechniekLitho
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250