1e keer aangeboden

CARL DAU – stalen ring en 18k gouden bovenzijde met briljant geslepen diamant kopen? Bied vanaf 710!
CARL DAU – stalen ring en 18k gouden bovenzijde met briljant geslepen diamant
Techniek Goud
Afmetingen 0.88 x 1.5 cm (h x b)
Gewicht 15.1 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 710
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ets - 1984 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ets - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Henri Matisse - Decoratie - Maskers - 1958 - Verve editie 35/36 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Decoratie - Maskers - 1958 - Verve editie 35/36 - Gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 35.7 x 96.2 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Max Ernst - Vogel - 1964 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 100!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Vogel - 1964 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Theo Elfrink - Erf Boerderij (onbekend) kopen? Bied vanaf 40!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Erf Boerderij (onbekend)
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
BWG witte solitair oorknoppen bezet met Bolsjewiek geslepen diamant tot. 1.10ct kopen? Bied vanaf 1000!
BWG witte solitair oorknoppen bezet met Bolsjewiek geslepen diamant tot. 1.10ct
Techniek Edelsteen
Afmetingen 0.53 x 0.53 cm (h x b)
Gewicht 1.8 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 1.000
Direct kopen
Rahnavard Madjid - bunte Blumenwiese kopen? Bied vanaf 300!
Rahnavard Madjid (1943-2020) Iraans kleurrijke bloemenweide
Afmetingen 68 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Franz Hegi - lot van 5 ingelijste gravures kopen? Bied vanaf 175!
Franz Hegi (1774-1850) Zwitsers lot van 5 ingelijste gravures
Techniek Gravure
Afmetingen 38 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Pepe Doñate - Apateamiento bajo un sol inclemente kopen? Bied vanaf 400!
Pepe Doñate (1949) Spaans Apateamiento bajo un sol inclemente
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Henri Matisse - Decoratie - Fruit - 1958 - Verve editie 35/36 - Mourlot kopen? Bied vanaf 130!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Decoratie - Fruit - 1958 - Verve editie 35/36 - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 35.7 x 78.5 cm (h x b)
€ 130
Direct kopen
Per Kirkeby - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!
Per Kirkeby (1938) Deens Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 70.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Jan Altink - Ballerina kopen? Bied vanaf 180!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Ballerina
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Jan Cremer - Artprint kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Artprint
Techniek Computerprint
Afmetingen 92 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Keustermans - Lot van 10 atelierschetsen kopen? Bied vanaf 95!
Jan Keustermans (1940) Belgisch Lot van 10 atelierschetsen
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren kopen? Bied vanaf 120!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Direct kopen
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Co Westerik - Co Westerik Grafiek kopen? Bied vanaf 45!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Co Westerik Grafiek
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Luc Tuymans - APPLE kopen? Bied vanaf 450!
Luc Tuymans (1958) Belgisch APPLE
Afmetingen 25 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst kopen? Bied vanaf 299!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 38 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Otto Bachmann - Blumenhut kopen? Bied vanaf 40!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Blumenhut
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jan Verschoor - Abstracte Sculptuur kopen? Bied vanaf 395!
Jan Verschoor (1943) Nederlands Abstracte Sculptuur
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 8 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Pinchas Shaar - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 45!
Pinchas Shaar (1923) Pools Amerikaans Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hilda van Norden - Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Hilda van Norden Nederlands Parijs
Techniek Aquarel
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Joan Miro - Barcelona - 1949 - Lithografie met sjabloonkleuring kopen? Bied vanaf 120!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Barcelona - 1949 - Lithografie met sjabloonkleuring
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24 x 31.5 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen
Vladimir Suchanek - lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 79!
Vladimir Suchanek (1933-2021) Tsjechisch lot van 4 stuks ingelijste gesigneerde litho’s
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Jurjen Ravenhorst - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands ingelijste gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Willem Westbroek - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 62.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Wendela Gevers Deynoot - double dutch kopen? Bied vanaf 71!
Wendela Gevers Deynoot (1947) Nederlands double dutch
Techniek Potlood
Afmetingen 62 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 71
Direct kopen
Jan Vanriet - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Vanriet (1948) Belgisch Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Petit 2 compleet met gesigneerde litho en boekje Frans de Jong kopen? Bied vanaf 99!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Petit 2 compleet met gesigneerde litho en boekje Frans de Jong
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Milorad Bata Milhailovitch - Football kopen? Bied vanaf 50!
Milorad Bata Milhailovitch (1923-2011) Frans Servisch Football
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 650!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso blue
Afmetingen 129 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 99!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
18k gouden ring met single geslepen diamanten tot. circa 0.19ct - F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 850!
18k gouden ring met single geslepen diamanten tot. circa 0.19ct - F/G - VS/SI
Techniek Goud
Afmetingen 0.4 x 0.9 cm (h x b)
Gewicht 6.3 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 850
Direct kopen
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands gesigneerde litho uit Petit 1
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Richard Orlinski - Pac-Man Yellow kopen? Bied vanaf 65!
Richard Orlinski (1966) Frans Pac-Man Yellow
Techniek Kunststof
Afmetingen 10 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 70 g
€ 65
Direct kopen
Marino Marini - Cavalier - Originele lithografie - 1967 - Mourlot kopen? Bied vanaf 120!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans Cavalier - Originele lithografie - 1967 - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands gesigneerde litho uit Petit 4
Techniek Litho
Afmetingen 23.5 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Frans Lebret - Stier - tekening kopen? Bied vanaf 45!
Frans Lebret (1820-1909) Nederlands Stier - tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 21 x 34 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Anneke Schat - Dasspeld met gouden Mexicaans muntstukje kopen? Bied vanaf 500!
Anneke Schat (1942) Nederlands Dasspeld met gouden Mexicaans muntstukje
Techniek Goud
Afmetingen 1.6 x 5 x 0.7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Buitenlands keur
€ 500
Direct kopen
Anton Heyboer - Acrylverf , Abstracte voorstelling Kotter IJmuiden YM348 – 79 x 107 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acrylverf , Abstracte voorstelling Kotter IJmuiden YM348 – 79 x 107 cm.
Techniek Gouache
Afmetingen 79 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Anton Heyboer - Acrylverf , Abstracte voorstelling Oervogel / Kip – 79 x 107 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acrylverf , Abstracte voorstelling Oervogel / Kip – 79 x 107 cm.
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Anton Heyboer - Acrylverf , Abstracte voorstelling Moeder met Kind – 79 x 107 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acrylverf , Abstracte voorstelling Moeder met Kind – 79 x 107 cm.
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Denkor - Set van 2 aquarellen kopen? Bied vanaf 100!
Denkor (1944) Nederlands Set van 2 aquarellen
Techniek Aquarel
Afmetingen 53.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - de Vuurvogel, bord + onderzetters kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch de Vuurvogel, bord + onderzetters
Afmetingen 30 x 30 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Direct kopen
Rein Snapper - Olieverf - Molen met boerderij kopen? Bied vanaf 140!
Rein Snapper (1907-1988) Nederlands Olieverf - Molen met boerderij
Afmetingen 69 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Direct kopen
Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!
Jan Nijland (1941) Nederlands Man kijkt uit het raam
Afmetingen 24 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Gerdine Duijsens-Kroezen - Flight of the Bumblebee kopen? Bied vanaf 1250!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Flight of the Bumblebee
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.250
Direct kopen
Gerdine Duijsens-Kroezen - Dikdoenerij kopen? Bied vanaf 1250!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Dikdoenerij
Techniek Acryl
Afmetingen 160 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.250
Direct kopen