Corneille (1922-2010)
  1. Home
  2. >
  3. Kunstenaars
  4. >
  5. Designer
  6. >
  7. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Corneille (eigenlijk Guillaume Cornelis van Beverloo) was een invloedrijke Nederlandse kunstenaar, geboren in 1922 en overleden in 2010. Zijn unieke en kleurrijke kunstwerken hebben een blijvende stempel gedrukt op de moderne kunstwereld. Als medeoprichter van de CoBrA-beweging, een avant-gardistische groep die actief was in de jaren 1948 tot 1951, heeft Corneille bijgedragen aan het vernieuwen van de kunstscène.

Corneille's stijl wordt gekenmerkt door levendige kleuren, organische vormen en een speelse benadering van compositie. Zijn schilderijen, tekeningen en grafische werken weerspiegelen vaak zijn interesse in de relatie tussen mens, natuur en de verbeelding. Zijn werk straalt een gevoel van vreugde en vrijheid uit, wat zijn kunstwerken toegankelijk maakt voor een breed publiek.

Gedurende zijn carrière evolueerde Corneille's stijl, waarbij hij elementen van abstractie en figuratie combineerde om zijn eigen unieke visuele taal te creëren. Zijn werk is te bewonderen in tal van internationale musea en galeries, en zijn invloed blijft voortleven in de hedendaagse kunstwereld.

Als gepassioneerde kunstenaar met een internationale uitstraling, heeft Corneille een blijvende erfenis achtergelaten. Zijn kunst wordt nog steeds verzameld en gewaardeerd door zowel kunstliefhebbers als verzamelaars over de hele wereld. Door zijn gedurfde gebruik van kleur, vorm en thema's heeft Corneille een onschatbare bijdrage geleverd aan de moderne kunst en blijft hij een bron van inspiratie voor toekomstige generaties kunstenaars en creatievelingen.
Aangeboden items
278
Verkochte items
6073
Nationaliteit
Nederlands Nederlands   Belgisch Belgisch   
Links
Favoriet
filters
Corneille - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder titel - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 215
Bied mee Bied mee
Corneille - 5 Delige Set Compleet - Schedel Vol Stem - 1991 - 212/250 kopen? Bied vanaf 1200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 5 Delige Set Compleet - Schedel Vol Stem - 1991 - 212/250
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.200
Bied mee Bied mee
Corneille - Vogel en Vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel en Vrouw - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 215
Bied mee Bied mee
Corneille - Vrouw en Vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw en Vogel - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 215
Bied mee Bied mee
Corneille - 4 Delige set Compleet - Japan - 1984 - 54/125 kopen? Bied vanaf 1200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 4 Delige set Compleet - Japan - 1984 - 54/125
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.200
Bied mee Bied mee
Corneille - 'Le Divan Bleu' kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Le Divan Bleu'
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 395
Bied mee Bied mee
Corneille - Lithograph: 'L'oiseau multicolore' (2003). kopen? Bied vanaf 280!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'L'oiseau multicolore' (2003).
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 280
Bied mee Bied mee
Corneille - Lithograph: 'Le temps de l'été' (2001) kopen? Bied vanaf 285!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'Le temps de l'été' (2001)
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 285
Bied mee Bied mee
Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989 kopen? Bied vanaf 380!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 380
Bied mee Bied mee
Corneille - MAASTRICHT kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch MAASTRICHT
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Corneille - Litho: 'La femme rose a la plage' - 1982 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'La femme rose a la plage' - 1982
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: 'La femme rose a la plage' - 1982 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'La femme rose a la plage' - 1982
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: regard sur l'oiseau - 1998 kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: regard sur l'oiseau - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 47.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 199
Direct kopen
Corneille - Litho: femme et oiseau jaune - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: femme et oiseau jaune - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 40.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: oiseaux et serpents- 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: oiseaux et serpents- 1994
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: femme et oiseaux - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: femme et oiseaux - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: Oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Oiseau - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: Compositie met figuren - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Compositie met figuren - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: la nigresse - 1999 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: la nigresse - 1999
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: femme entre chat et oiseau - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: femme entre chat et oiseau - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: memoires de Bali - 1993 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: memoires de Bali - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: chat et oiseau dans l'herbe - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: chat et oiseau dans l'herbe - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: liefdes paar- 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: liefdes paar- 1996
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: tete pensive, soleil rouge - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: tete pensive, soleil rouge - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho: Oiseaux en fête - 2001 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Oiseaux en fête - 2001
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 399
Direct kopen
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren kopen? Bied vanaf 120!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hart armband - genummerd - 50 exemplaren
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Openingsbod
€ 120
Direct kopen
Corneille - Getiteld OISEAU, ingelijst met ontspiegeld glas kopen? Bied vanaf 385!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Getiteld OISEAU, ingelijst met ontspiegeld glas
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 385
Direct kopen
Corneille - de Vuurvogel, bord + onderzetters kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch de Vuurvogel, bord + onderzetters
Afmetingen 30 x 30 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
Openingsbod
€ 30
Direct kopen
Corneille - Vier verschillende onderzetters ontwerp Corneille kopen? Bied vanaf 39!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vier verschillende onderzetters ontwerp Corneille
Afmetingen 1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
Openingsbod
€ 39
Direct kopen
Corneille - Zilveren broche met doosje kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zilveren broche met doosje
Techniek Zilver
Afmetingen 2.5 x 3.8 x 0.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 65
Direct kopen
Corneille - Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 725
Direct kopen
Corneille - Kat armband - 50 exemplaren - Verkocht kopen? Bied vanaf 90!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kat armband - 50 exemplaren - Verkocht
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Openingsbod
€ 90
Direct kopen
Corneille - Aquagravure L'Oiseau blanc / De witte vogel 1997 kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aquagravure L'Oiseau blanc / De witte vogel 1997
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 850
Direct kopen
Corneille - Lucky Clover halsketting - 1999 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 260!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lucky Clover halsketting - 1999 - Handgesigneerd
Techniek Overig
Afmetingen 4.5 x 3 x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 260
Direct kopen
Corneille - Suite des herbes, 1972 kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Suite des herbes, 1972
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 800
Direct kopen
Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Homage to Eric Satie
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 550
Direct kopen

Kunst kopen van Corneille

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Corneille? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Corneille. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Corneille en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Corneille te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Corneille!

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Corneille te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Corneille instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Corneille kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Corneille!

Bekijk bijvoorbeeld ook eens het aanbod kunstwerken van Karel Appel, Anton Heyboer en Klaas Gubbels in de veiling.

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Corneille en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Corneille via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Corneille of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?

Kunst kopen van Corneille begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Corneille, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Corneille. Om meer kans te maken om de Corneille te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Corneille! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.